אודות החברה

G&A REALTY

אנחנו עובדים קשה בשבילכם

חברת G&A REALTY LTD נוסדה בשנת 2000 בארצות הברית כחברה לניהול נכסים ופרויקטים ובשנת 2014 פרצה לשוק הבינלאומי עם זרוע ביצועית נוספת בעיר נוף הגליל בישראל, החברה עתידה להרחיב את פעילותה הגלובלית עם פתיחה מתוכננת של זרוע פעילות נוספת באוקראינה. החברה מתמחה כיום במספר תחומים ובהם:

השקעות וניהול נכסים ופרויקטים

אחד מהתחומים הראשונים בהם התמחתה החברה בארצות הברית, עם השקעות בניהול פרויקטים ונכסים, השבחתם ולבסוף מכירתם.

פינוי בינוי

תחום שנוסף לפעילותה של החברה עם חשיפתה לשוק הישראלי והעלייה בפרויקטים של פינוי בינוי, לחברה ניסיון בהובלה של פרויקטים בתחום זה.

תיווך נכסים

האם אנחנו עדיין זקוקים לשירות המתווך? תנו לנו להיות שותפים בהגשמת החלום. מבחר דירות חדשות וישנות

ייעוץ משכנתאות

לחברה ניסיון בליווי לקוחות בתהליכים של בקשת משכנתא חדשה או מחזור משכנתאות קיימות וזאת באמצעות המומחיות והידע הרבה שצברה בתחום.
"אי אפשר לאבד נכס נדל”ן, אי אפשר לגנוב אותו ואי אפשר להזיז אותו ממקומו. נדל”ן הוא פחות או יותר ההשקעה הבטוחה ביותר בעולם.”
פרנקלין ד. רוזוולט

סטנדרטים שלנו

לאורך שנות פעילותה הציבה חברת G&A REALTY LTD סטנדרטים מהגבוהים בענף והיוותה מקור להשראה בתחומה, זאת לאור הדרך הייחודית בהובלת פרויקטים וערכים שמובילים אותה מיום הקמתה:

מוניטין

החברה פועלת בשוק הבינלאומי במשך למעלה משני עשורים והיא עתידה לחדור בשנים הקרובות לשווקים חדשים ברחבי העולם.

מקצועיות

החברה שואפת ותמשיך לשאוף להציב רף מקצועי חסר פשרות בכל אחד מתחומי פעילותה וזאת מתוך כוונה לספק את הפיתרון המיטבי עבור לקוחותיה.

אמינות

החברה פועלת כאשר לנגד עיניה ניצבת האמינות כערך מרכזי בכל ממשקי העבודה שלה מול לקוחות וספקים.

צוות שלנו

רוצים לדבר עם המומחה?

ב G&A REALTY LTD אנו פועלים בכל עת כדי ללמוד ולבחון את המגמות המשתנות בשוק, כך יש ברשותנו את היכולות לספק ללקוחותינו את העסקאות המשתלמות ביותר וזאת במטרה לספק להם ערך רב. אנו עומדים לשירותכם בין אם מדובר בניהול נכס, הובלת פרויקטים, תיווך וייעוץ במשכנתאות ונשמח לסייע לכם להגשים את החלומות שלכם.

Compare listings

לְהַשְׁווֹת
אנחנו כאן בשבילך

מלא את פרטיך וניצור עמך קשר בהקדם.