ייעוץ משכנתאות ככה לא תפלו בפח!

שתף את הכתכה

ייעוץ משכנתאות הוא אחד מהצרכים הגדולים והחשובים ביותר של כל אחד מאיתנו, במיוחד כאשר אנו ניצבים על סף רכישת דירה שהיא ללא ספק ההחלטה הגדולה ביותר שנקבל במהלך חיינו. 

חברת   G&A REALTY LTD מבינה כי מרבית האנשים מגיעים לרגע נטילת המשכנתא ללא ידע מקדים ובעיקר מתוך אמון בבנקים השונים אשר לא שמים אל מול עיניהם את טובת נוטלי המשכנתא. לאחר שנים רבות של ליווי מקצועי אשר העניקה חברתנו אנו מבינים כי טובת הלקוח היא הדבר היחידי שעומד למולנו ואנו נעשה כל שאל ידנו בכדי לספק את התוצאה הטובה ביותר עבורכם. 

גיבשנו עבורכם מספר טיפים חשובים רגע לפני חתימה על משכנתא בבנק:

הכנסה פנויה – אחד מהנתונים החשובים ביותר בעת בחינת משכנתא היא חישוב ההכנסה הפנויה, משמע הכנסות המשפחה לוות המשכנתא פחות ההוצאות. זוגות רבים לא מבצעים את מבחן ההכנסה הפנויה וכך למעשה לוקחים על עצמם החזרים כבדים אשר עלולים לפגוע ברווחתם לאורך השנים.

מסלול אחד או מספר מסלולים? – לאורך שנים רבות לווים רבים של משכנתאות נהגו להסתמך על מסלול אחד בעת נטילת המשכנתא, כיום אנו מבינים שנכון יותר לפזר את הסיכונים ולבחור במספר מסלולים יחד.

האם בדקתם את הקנסות העתידיים? כאשר לווים חותמים על משכנתא הם לרוב מתרגשים וחושבים על הרגע שבו הם למעשה מגשימים את החלום שלהם, בכך הם מתעלמים למעשה מבחינה של העתיד. מה יקרה למשל אם תחליטו לפרוע את המשכנתא או לעבור למסלול אחר מזה שעליו חתמתם? יש לשים לב לקנסות השונים שמציב הבנק על שינויים עתידיים.

אין ספק שמשכנתא היא תהליך מורכב שדורש מכל אדם או זוג שעתידים להתחייב לו לבצע בדיקות רבות ולבחון כל סוגיה, לצערנו הידע המצוי בידי הציבור אינו רב ויתרה מכך מרבית האנשים לא בוחנים את האותיות הקטנות. בדיוק לשם כך אתם זקוקים לליווי מקצועי שישמור על האינטרסים שלכם וימקסם עבורכם את התנאים מתוך חשיבה על כל ההשפעות של המשכנתא על החיים שלכם. 

המומחים שלנו בחברת   G&A REALTY LTD ישמחו לעמוד לשרותכם ולספק לכם את הגב והידע המקצועי שיסייע לכם להגשים את החלום ולהפחית את הסיכונים הכרוכים מכך.

פוסטים נוספים

רוצים לדבר עם המומחה?

ב G&A REALTY LTD אנו פועלים בכל עת כדי ללמוד ולבחון את המגמות המשתנות בשוק, כך יש ברשותנו את היכולות לספק ללקוחותינו את העסקאות המשתלמות ביותר וזאת במטרה לספק להם ערך רב. אנו עומדים לשירותכם בין אם מדובר בניהול נכס, הובלת פרויקטים, תיווך וייעוץ במשכנתאות ונשמח לסייע לכם להגשים את החלומות שלכם.

Compare listings

לְהַשְׁווֹת