ייעוץ משכנתאות

אל תתן לבנקים להרוויח עליך

אין בכלל ספק כי הלוואת משכנתא זוהי אחת מההחלטות הכלכליות הקריטיות ביותר שאדם מקבל בחייו. לכן, לפני שניגשים לחתום על הלוואת משכנתא, כדאי לעבור דרך יועץ משכנתאות בעל רישיון.

חברת   G&A REALITY LTD מבינה כי מרבית האנשים מגיעים לרגע נטילת המשכנתא ללא ידע מקדים ובעיקר מתוך אמון בבנקים השונים אשר לא שמים אל מול עיניהם את טובת נוטלי המשכנתא. לאחר שנים רבות של ליווי מקצועי אשר העניקה חברתנו אנו מבינים כי טובת הלקוח היא הדבר היחידי שעומד למולנו ואנו נעשה כל שאל ידנו בכדי לספק את התוצאה הטובה ביותר עבורכם. 

01

ייעוץ אישי וליווי מלא עד הכניסה לנכס שלכם

02

בניית תמהיל הלוואה אופטימלי

03

מכרז ריביות מקיף וממצה עד השגת ריבית מינימאלית

מספר דגשים חשובים רגע לפני חתימה על משכנתא בבנק

הכנסה פנויה

אחד מהנתונים החשובים ביותר בעת בחינת משכנתא היא חישוב ההכנסה הפנויה, משמע הכנסות המשפחה לוות המשכנתא פחות ההוצאות. זוגות רבים לא מבצעים את מבחן ההכנסה הפנויה וכך למעשה לוקחים על עצמם החזרים כבדים אשר עלולים לפגוע ברווחתם לאורך השנים.

מסלול אחד או מספר מסלולים?

לאורך שנים רבות לווים רבים של משכנתאות נהגו להסתמך על מסלול אחד בעת נטילת המשכנתא, כיום אנו מבינים שנכון יותר לפזר את הסיכונים ולבחור במספר מסלולים יחד.

קנסות עתידיים

כאשר לווים חותמים על משכנתא הם לרוב מתרגשים וחושבים על הרגע שבו הם למעשה מגשימים את החלום שלהם, בכך הם מתעלמים למעשה מבחינה של העתיד. מה יקרה למשל אם תחליטו לפרוע את המשכנתא או לעבור למסלול אחר מזה שעליו חתמתם? יש לשים לב לקנסות השונים שמציב הבנק על שינויים עתידיים.

רוצים לדבר עם המומחה?

המומחים שלנו בחברת G&A REALTY LTD ישמחו לעמוד לשרותכם ולספק לכם את הגב והידע המקצועי שיסייע לכם להגשים את החלום ולהפחית את הסיכונים הכרוכים מכך

Compare listings

לְהַשְׁווֹת
אנחנו כאן בשבילך

מלא את פרטיך וניצור עמך קשר בהקדם.