ניהול נכסים – הדרך היעילה ליצירת הכנסה פסיבית מנכס נדל"ני.

שתף את הכתכה

חברת   G&A REALITY LTD מספקת לאורך שנות פעילותה, למעלה משני עשורים, שירות ניהול נכסים מתוך הבנת צרכים מלאה שמטרתה להוריד את הדאגה וכאבי הראש מבעל הנכס ולסייע לו לייצר הכנסה פסיבית  על ידי הפחתת המעורבות שלו בתהליך.

כאשר אנו מנהלים נכס אנו למעשים שמים את האינטרסים של בעל הנכס במקום הראשון, מרגע היציאה לדרך ועד לשירות מסביב לשעון שמטרתו לספק פיתרון מיידי לכל בעיה שעתידה להיווצר בנכס. אחת המטרות המרכזיות שלנו בפעילות היא למקסם את הערך בכל דרך אפשרית!

כיצד מתבצע התהליך?

הצעד הראשון בניהול נכס מתחיל מיד עם מסירתו אלינו, במרבית המקרים לאחר שמשקיע רוכש נכס ומעוניין להשביחו או להשכירו. מרגע שאנו מעורבים המטרה שלנו היא לבחון את עלות השבחת הנכס ולבחור את בעלי המקצוע המתאימים לשם ביצוע העבודה בד בבד עם בחינת הסביבה לשם איתור המחיר שאותו יוכל לדרוש בעל הנכס בעבור השכרת או מכירת הנכס.

הצעד הבא בפעילות שלנו יהא שיווקו של הנכס ואיתור שוכרים או רוכשים פוטנציאלים אשר מולם אנו נבצע את המשא ומתן עד לחתימת העסקה בערך הגבוה ביותר מול בעל הנכס.

במידה ומדובר בעסקת שכירות אנו נמשיך ללוות את הנכס, כאשר בשלב זה אנו הופכים להיות הגורם שנמצא בקשר מול השוכרים הן מבחינת גביית התשלומים והן מבחינת פתרון תקלות במהלך הדרך, כל זאת ללא מעורבותו של בעל הנכס ובכך למעשה הוא זוכה לראש שקט והופך את הנכס למקור להכנסה פסיבית.

אנו בחברת   G&A REALTY LTD מאמינים כי הדרך להצלחה בניהול הנכס היא באמצעות התמקדות בשבע הנקודות החשובות הבאות:

  • הכנת הנכס להשכרה או מכירה.
  • בחינת הסביבה לשם איתור המחיר הנכון לעסקה המבוקשת.
  • שיווק הנכס בצורה המתאימה ביותר מתוך רצון לחשוף אותו לקהל יעד פוטנציאלי.
  • איתור ומיון שוכרים או רוכשים שעלולים לייצר בעיות עתידיות.
  • השלמת החתימה על העסקה.
  • מסירת המפתחות.
  • בנייה של מערכת יחסים לטווח ארוך במידה ומדובר בשוכרים.

יש לכם נכס ואתם מעוניינים בראש שקט ומינימום מעורבות ודאגה, בואו ניפגש ותוכלו ללמוד איך הנכס שלכם יכול לייצר לכם הכנסה פסיבית בצורה היעילה ביותר.

פוסטים נוספים

רוצים לדבר עם המומחה?

ב G&A REALTY LTD אנו פועלים בכל עת כדי ללמוד ולבחון את המגמות המשתנות בשוק, כך יש ברשותנו את היכולות לספק ללקוחותינו את העסקאות המשתלמות ביותר וזאת במטרה לספק להם ערך רב. אנו עומדים לשירותכם בין אם מדובר בניהול נכס, הובלת פרויקטים, תיווך וייעוץ במשכנתאות ונשמח לסייע לכם להגשים את החלומות שלכם.

Compare listings

לְהַשְׁווֹת