תיווך דירות – האם עדיין יש צורך בשירותיו של מתווך?

שתף את הכתכה

בשנים האחרונות אנו עדים למעבר של לא מעט שירותים מעולם המציאות לאינטרנט עד שלעיתים מקצועות שונים מאבדים מנחיצותם, אחד התחומים המעניינים הוא שירותי תיווך אל מול אתרים אשר מסייעים בחשיפה ומכירה או השכרה של דירות מגורים.

האם אנחנו עדיין זקוקים לשירות המתווך? בואו נדבר על כמה מהיתרונות שמביא עימו מתווך לעסקה:

מחיר – כולנו רוצים למקסם את המחיר עבור הנכס, בין אם אנו המוכרים/ המשכירים אשר מעוניינים לקבל תמורה רבה יותר ובין אם אנחנו הרוכשים/השוכרים אשר מעוניינים לצמצם את ההוצאה שלנו. לא כולנו יודעים לנהל משא ומתן ולהוביל להשגת המטרה שאותה הצבנו ובדיוק בשל כך יש חשיבות למתווך אשר הינו בעל ניסיון רב בסגירת עסקאות ומטרתו לייצר עבורנו את העסקה הטובה ביותר.

ניתוק מרגש – אנשים נוטים להיקשר אל דירת המגורים שלהם לאורך השנים, לעיתים קשר רגשי זה עלול לפגוע בסגירת עסקה, מה שכמובן לא יקרה כאשר מתווך ייצג אתכם בעסקה.

חיסכון בזמן  – לאף אחד מאיתנו אין יותר מידי זמן פנוי, כולנו מנסים לג'נגל בין משימות בין עבודה, בית, משפחה, תחביבים, חברים או כל דבר אחר. מתווך שמנהל עבורנו את העסקה יכול לחסוך לנו זמן מרגע שנבהיר את הצרכים שלנו הוא יוכל לפסול אלטרנטיבות ולדרוש את הנוכחות שלנו רק כאשר היא באמת מתבקשת ולא מול כל לקוח.

מלאי דירות והכרת השוק – ישנן דירות אשר אינן מפורסמות באינטרנט מתוך סיבות שונות כדוגמת אי רצון לחשוף כוונות עזיבה, פחות התעסקות עם לקוחות פוטנציאלים. דירות אלו נמכרות או מושכרות באמצעות מתווכים בלבד ולכן למעשה ברשותו של מתווך יש עסקאות נוספות שלעולם לא נחשף אליהן.

שיתופי פעולה – מתווכים משתפים פעולה עם משרדי תיווך אחרים ובכך יכולים להציע לנו פתרונות שאנו נתקשה להגיע אליהם לבד.

אמינות – כאשר אנו עתידים לרכוש/לשכור נכס אשר משווק באמצעות מתווכים הדבר מוסיף לאמינות שכן סביר להניח שמתווך לא יסתכן בפגיעה בשמו ובאמינותו בשל מעורבות בעסקה אשר אינה הוגנת או שימסור דירה שאינה ראויה.

מעוניינים לרכוש או לשכור דירה? מעוניינים למכור או להשכיר נכס? תנו למומחים שלנו בחברת   G&A REALITY LTD לייצג אתכם ולדאוג שאתם אלה שתרוויחו!

שנקבע פגישה?

פוסטים נוספים

רוצים לדבר עם המומחה?

ב G&A REALTY LTD אנו פועלים בכל עת כדי ללמוד ולבחון את המגמות המשתנות בשוק, כך יש ברשותנו את היכולות לספק ללקוחותינו את העסקאות המשתלמות ביותר וזאת במטרה לספק להם ערך רב. אנו עומדים לשירותכם בין אם מדובר בניהול נכס, הובלת פרויקטים, תיווך וייעוץ במשכנתאות ונשמח לסייע לכם להגשים את החלומות שלכם.

Compare listings

לְהַשְׁווֹת